درمان زود انزالی در تهران

درمان زود انزالی در تهران
آنچه می خوانید...

درمان زود انزالی در تهران – زمان خارج شدن مایع منی از آلت تناسلی را زمان انزال می نامند. در صورتی که زمان انزال از زمانی که فرد یا همسر او انتظار دارند؛ سریع تر اتفاق بیفتد، ممکن است فرد با مشکل زود انزالی همراه باشد. انزال زودرس از عواملی است که باعث می شود شخص مورد نظر و شریک او نتوانند رابطه جنسی خوبی را تجربه کنند.
زود انزالی در رابطه جنسی ممکن است برای برخی از زوجین لذت کمتری را به همراه داشته باشد. امروزه روش های مختلفی برای درمان این اختلال وجود دارد. در این مطلب به معرفی برخی از روش های درمان زود انزالی در تهران می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

علت انزال زودرس چیست؟

متاسفانه دلایل متعددی هستند که باعث اختلال زود انزالی می شوند. این عوامل ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. بسیاری از عواملی فیزیکی، شیمیایی، روانی، عاطفی و…باعث انزال زودرس می شوند. اضطراب شدید، مشکلات زناشویی، بیماری های عصبی، نداشتن اعتماد به نفس، احساس گناه، تحریک شدن بیش از حد، افسردگی و…از عوامل عاطفی و روانی هستند که باعث زود انزالی می شوند.

علاوه بر مشکلاتی روانی و عاطفی؛ شایع ترین دلایل شیمیایی و فیزیکی که باعث زود انزالی می شوند عبارت هستند از:

  1. اختلال نعوظ
  2. اختلال در عملکرد هورمون های جنسی مانند اکسی توسین، پرولاکتین و…
  3. پایین بودن سطح مواد شیمیایی در مغز مانند دوپامین و سرتونین
  4. حساس و تحریک پذیری بالای آلت تناسلی
درمان زود انزالی در تهران
درمان زود انزالی در تهران

روش های درمان زود انزالی در تهران

پزشک متخصص اورولوژی بعد از تشخیص علت زود انزالی از یک یا چند روش برای درمان این اختلال جنسی استفاده می کند. رایج ترین روش های درمان زود انزالی در تهران عبارت است از:

روان درمانی
روان درمانی یکی از روش های درمان زود انزالی در تهران است. برای رفع عوامل عاطفی و روانی که موجب زود انزالی می شوند؛ از روش روان درمانی استفاده می شود. طی این روش پزشک با کمک مشاوره و تمرینات مختلف؛ تلاش می کند تا اختلالات روانی که باعث زود انزالی در برخی از افراد می شود، رفع کند. برای مثال با ارائه راهکارهای مختلف تلاش می کند تا اعتماد به نفس بالایی پیدا کند و بتواند رابطه جنسی لذت بخشی را با شریک خود تجربه کند. کسانی که به دلیل استرس و اضطراب شدید قادر به رابطه جنسی صحیح نیستند؛ می توانند از طریق روان درمانی به درمان زود انزالی در تهران بپردازند.

رفتار درمانی
در رفتار درمانی پزشک متخصص با ارائه تمرینات مختلف تلاش می کند تا زمان به انزال رسیدن را به تعویق بی اندازد. روش های مختلفی برای به تعویق انداختن زمان انزال وجود دارد که موثر ترین آن ها عبارت هستند از:

  • روش فشار: یکی از عواملی که می تواند در روش رفتار درمانی به کند شدن زمان انزال کمک کند؛ فشار دادن آلت تناسلی در هنگام اوج لذت جنسی است. فردی که از زود انزالی رنج می برد باید تا اوج لذت جنسی تحریک شود و چند لحظه قبل از انزال؛ با فشار دادن آلت تناسلی باعث از بین رفتن نعوظ و به تعویق افتادن زمان انزال شود. فشار دادن آلت تناسلی می تواند توسط خود فرد یا شریک جنسی او انجام شود.
  • روش توقف و شروع مجدد: دومین روش برای جلوگیری از زود انزالی، توقف و شروع مجدد است. بهتر است برای جلوگیری از زود انزالی، رابطه جنسی را تا زمان تحریک شدن ادامه دهید و در نزدیکی انزال متوقف کنید. این کار را برای سه بار انجام دهید و در مرحله چهارم بگذارید انزال اتفاق بیفتد‌.

دارو درمانی
در بسیاری از مواقع پزشک متخصص اورولوژی بعد از تشخیص علت زود انزالی؛ از دارو و کرم های موضعی برای کند کردن زمان انزال استفاده می کند. در صورتی که فرد به دلیل اختلال نعوظ با مشکل زود انزالی همراه باشد؛ پزشک متخصص از روش هایی مانند شاک ویو تراپی، پروتز، تزریق دارو و…به درمان اختلال نعوظ و در نتیجه زود انزالی می پردازد.

جراحی سرپایی
گاهی به علت افزایش حس و تحریک پذیری بیش از ناحیه آلت تناسلی بیمار دچار زود انزالی میشود که با جراحی سرپایی برای کاهش حس موضعی میتوان این بیمار را درمان کرد.

درمان زود انزالی در تهران
درمان زود انزالی در تهران

مراجعه به پزشک

در مطلب بالا به توضیح علت زود انزالی و روش های درمان این اختلال در تهران پرداختیم. توجه داشته باشید که شما می توانید با مراجعه زود هنگام به پزشک متخصص اورولوژی از علت زود انزالی مطلع شوید و در زمان کوتاه تری به درمان این اختلال بپردازید. هرچه قدر زمان مراجعه به پزشک متخصص اورولوژی سریع تر باشد؛ به نتایج بهتری از درمان دست پیدا می کنید.

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری از پزشکان با تجربه و توانمندی است که می توانید برای درمان زود انزالی در تهران و سایر مشکلات مرتبط با آلت تناسلی و مجاری ادراری، به ایشان مراجعه کنید. دکتر سید حمیدرضا آرزه گر بعد از معاینه و تشخیص دقیق علت زود انزالی؛ از جدید ترین متدهای درمانی برای درمان این اختلال استفاده می کند.

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر

اورولوژیست
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *