درمان اختلال نعوظ در تهران

درمان اختلال نعوظ در تهران
آنچه می خوانید...

اختلال در نعوظ یکی از مشکلات نگران کننده برای آقایان است که مایل هستند هرچه سریع تر برای درمان آن اقدام کنند. فرد در حالت نعوظ می تواند ارتباط جنسی سالمی را تجربه کند. کسانی که از اختلال نعوظ رنج می برند ممکن است نتوانند ارتباط جنسی مناسبی داشته باشند و معمولاً هنگام برقراری ارتباط با شکست مواجه می شوند.

خوشبختانه امروزه درمان اختلال نعوظ در تهران امکان پذیر است. امروزه متخصصان اورولوژی در استان تهران با استفاده از تکنیک های مختلفی جهت درمان این اختلال نگران کننده در آقایان اقدام می کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با روش های درمان این اختلال و بهترین پزشک متخصص درمان اختلال نعوظ در تهران آشنا شوید.

 

چه عواملی باعث ایجاد اختلال نعوظ در آقایان می شود؟

تنها درصد کمی از آقایان هستند که به دلایل متعددی از مشکل اختلال نعوظ رنج می برند و نمی توانند ارتباط جنسی صحیحی را تجربه کنند. احتمال اختلال نعوظ در آقایانی که بیشتر از 50 سال سن دارند و دوران میانسالی خود را می گذرانند بسیار زیاد است. در واقع ۵۰ درصد آقایان بعد از این سن ممکن است با مشکل اختلال نعوظ همراه باشند.

متاسفانه اختلال در جریان خون درون رگ های آلت تناسلی، سطح هورمون ها و…می تواند در بروز این اختلال تاثیر گذار باشد. علاوه بر مشکلات جسمی؛ برخی از آقایان به دلیل مشکلات روانی ممکن است با اختلال نعوظ همراه شوند و رابطه جنسی صحیحی را تجربه نکنند.

توجه داشته باشید که بیماری هایی مانند چاقی، اضافه وزن، فشار خون بالا، کلسترول بالا، بیماری های قلبی، دیابت و…می توانند باعث اختلال در نعوظ شوند‌. پزشک متخصص به معاینه و بررسی علت اختلال نعوظ می پردازد و در ادامه از روش های متنوعی برای درمان استفاده می کند.

درمان اختلال نعوظ در تهران
درمان اختلال نعوظ در تهران

درمان اختلال نعوظ در تهران به چه روش های امکان پذیر است؟

امروزه درمان اختلال نعوظ در آقایان توسط پزشکان حاذق اورولوژی به شیوه های مختلفی با توجه به شرایط بیمار امکان پذیر است. پزشک متخصص ابتدا به معاینه وضعیت نعوظ در فرد می پردازد و در ادامه از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی برای درمان استفاده می کند. در وهله اول اغلب پزشکان تلاش می کند تا اختلال نعوظ در آقایان را با تجویز انواع دارو رفع کنند.

چنان چه فردی از طریق مصرف دارو نتیجه ای نگرفته باشد؛ پزشک متخصص از روش های دیگری برای درمان استفاده می کند که برخی از آن ها عبارت هستند از:

  • درمان اختلال نعوظ در تهران با استفاده از شاک ویو تراپی: شاک ویو تراپی یک روش کم خطر و بدون درد برای درمان مشکل اختلال نعوظ است. در این روش امواج صوتی توسط دستگاه مخصوصی به صورت ضربه ای به سطح پوست وارد می شود. بعد از مدتی به دلیل بهبود جریان خون در رگ های آلت تناسلی، حالت نعوظ بدون هیچ اختلالی اتفاق می افتد.
  • درمان اختلال نعوظ در تهران با استفاده از پمپ خلاء: در استان تهران علاوه بر شاک ویو تراپی؛ از روش های تهاجمی تری مانند پمپ خلاء برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنند. طی انجام این روش درمانی؛ خون توسط پمپ وارد آلت تناسلی می شود. این روش درمانی ممکن است کمی زمان بر باشد. به همین دلیل اغلب آقایان تمایلی به انجام آن ندارند.
  • درمان اختلال نعوظ در تهران به روش جراحی: امروزه متخصص اورولوژی جراحی های متنوعی را برای درمان اختلال نعوظ در تهران انجام می دهند. در مواقعی پزشک به انجام جراحی عروق آلت تناسلی می پردازد. اگرچه این روش درمانی بسیار نادر است اما ممکن است نیاز باشد برای درمان اختلال نعوظ برخی از آقایان انجام شود.

علاوه بر جراحی عروق؛ ممکن است پزشک متخصص از طریق جراحی ایمپلنت آلت تناسلی به رفع مشکل اختلال نعوظ در آقایان بپردازد. طی انجام این جراحی؛ دستگاهی که از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و قابل باد شدن است؛ درون آلت تناسلی آقایان جای گذاری می شود.

 

هزینه درمان اختلال نعوظ در تهران چقدر است؟

هزینه درمان اختلال نعوظ در تهران از موضوعات حائز اهمیت برای اکثر بیمارانی است که از اختلال نعوظ رنج می برند. معمولاً هزینه دقیق و مشخصی برای درمان اختلال نعوظ تعیین نمی شود‌. در واقع پزشک متخصص اورولوژی بعد از معاینه و بررسی علت اختلال نعوظ و انتخاب روش درمانی مناسب؛ می تواند هزینه انجام این اختلال را به مراجعه کنندگان خود اطلاع دهد.

درمان اختلال نعوظ در تهران
درمان اختلال نعوظ در تهران

مراجعه به پزشک

در این محتوا به بررسی اینکه پزشکان و متخصصان رشته اورولوژی از چه روش هایی برای درمان مشکلات اختلال نعوظ در آقایان استفاده می کنند، پرداختیم. دانستیم که روش درمان اختلال نعوظ در آقایان برای هر فرد با توجه به وضعیت بیماری ممکن است متفاوت است. با این حال بهترین پزشکان اورولوژی در تهران از انواع روش های تهاجمی و غیر تهاجمی برای درمان این اختلال استفاده می کنند.

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر متخصص اورولوژی و جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری؛ از پزشکان باتجربه و توانمندی است که می تواند به درمان اختلال نعوظ در تهران کمک کند. کافیست تا برای معاینه و درمان به صورت حضوری به مطب دکتر آرزه گر اقدام کنید و این اختلال را برای همیشه رفع کنید.

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر

دکتر سید حمیدرضا آرزه گر

اورولوژیست
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *